top logo

Carolina 99.3 është një radio stacion muzikë në internet. Carolina 99.3 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Carolina 99.3 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Carolina 99.3 Adresa zyrtare e internetit është www.carolina.cl

Carolina 99.3
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Chile : Carolina 99.3 ]