.You are Listening one of the popular UK online radio station Capital Xtra. Zgjedhja FM transmetuar 24hours lloj të ndryshme të lloj të fundit shumëllojshmëri të zhanret e muzikës. Capital Xtra live broadcasting from UK. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online. Ky sukses kanal është nxitur kryesisht nga forca e programeve të tij drejtimin me këngë vendit.
Capital Xtra official address is www.capitalxtra.com
Capital Xtra
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ UK : Capital Xtra ]