Super Radio Deus e Amor Curitiba broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Super Radio Deus e Amor Curitiba broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Super Radio Deus e Amor Curitiba official website address is www.superradiodeuseamor.com.br

Super Radio Deus e Amor Curitiba
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : Super Radio Deus e Amor Curitiba ]