Radio Silver is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Silver are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Sao Jose Da Lapa, MG, Brazil.

Radio Silver
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : Radio Silver ]