top logo

89 FM Një Radio Rock është një radio bazuar muzikës rok pastër e Brazilit. Ato janë të njohura për programmings e tyre në muzikë Rock nga zhanër rok Ndërkombëtar bazuar udhë muzikore si dhe popullor braziliane muzikës rok. Muzikë Brazilian Rock ka një vend të veçantë në programet e muzikës rok e 89 FM Një Radio Rock.
89 FM Një Radio Rock adresa faqen zyrtare është www.radiorock.com.br

89 FM Një Radio Rock
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : 89 FM Një Radio Rock ]