Radio Nativity Fruity LTDA (102.9 FM). është një transmetues me seli në Frutal dhe sinjal që arrin rreth 40 qytete në Minas Gerais dhe Sao Paulo.

102 Frutal adresa zyrtare e internetit është www.102frutal.com.br

102 Me shije frute
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : 102 Me shije frute ]