top logo
Radio Dusa Krajine është një prej stacionit më të famshme në internet radio në Bosnje-Herz. Radio dhe shpirti-site Krajina u krijua në 2012th 25 06 me qëllim për Krajisnici që janë të shpërndara në të gjithë rreth shokut botë, për ruajtjen e kulturës, tradita dhe besimi i popullit tonë.
Radio Dusa Krajine adresa faqen zyrtare është dusa-krajine.com
Radio Dusa Krajine
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bosnja dhe Hercegovina : Radio Dusa Krajine ]