Radio qytetit 91.3 është një radio stacion muzikë në internet. Radio qytetit 91.3 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Radio qytetit 91.3 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Radio Ciudad official website address is ciudad91.com

Radio qytetit 91.3
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bolivia : Radio qytetit 91.3 ]