top logo
Radio Sixties Music broadcasts both Belgium and international music that varies too from genre to genre. Edhe pse zhanër i tyre kryesor i zgjedhjes është Pop dhe Rock, por ata nuk kanë asnjë problem duke luajtur këngë nga zhanret si hip hop, urban, r n b etj. Radio Sixties Music main vision is to play what their listeners will listen or if saying the other way what their listeners would like to listen. As Belgium has its own beautiful tradition of music and culture Radio Sixties Music most of the time tries to play songs and arrange programs that’s gonna represent its own tradition of music and culture.
Radio Sixties Music official website address is radio-sixtiesmusic.playtheradio.com
Radio vitet gjashtëdhjetë Muzikë
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Belgium : Radio vitet gjashtëdhjetë Muzikë ]