Ninof sukses Radio është një popullor kanal radio hit bazuar në Belgjikë. Ninof sukses Radio luan lloje të ndryshme të zhanreve të muzikës si vitet '60 dhe shumë të vetëdijshëm për dëgjuesit kërkesës dhe zgjedhje. Getting audiencës reagime të mira ky kanal radio është duke u zhvilluar vazhdimisht playlists. Ky stacion radio përdor gjuhën Holandez zyrtarisht. Ninof sukses Radio është gjithashtu vepron programe të ndryshme informative që përfshin pjesëmarrjen e dëgjuesit.

Ninof sukses Radio adresa e internetit zyrtare është www.ninofsuccesradio.com

Ninof sukses Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Belgium : Ninof sukses Radio ]