DH Radio është një hit jetojnë kanal muzikë në internet transmetimin e bazuar në Bruksel, Belgium. DH Radio luan gamë të ndryshme të zhanreve të muzikës si Lajme, Pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

DH Radio adresa e internetit zyrtare është www.dhnet.be

DH Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Belgium : DH Radio ]