ABC Adelaide broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. ABC Adelaide brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, They also have programs for ethnic communities news, diskutim, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
ABC Adelaide official website address is www.abc.net.au
ABC Adelaide
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Australia : ABC Adelaide ]