Bazuar në Jerevan në FM 91.1, ajo transmeton 24 orë dhe 7 ditë në javë, dhe mbulon zonën më të madhe Yerevan dhe radio është arritur rreth 70% e popullsisë së Armenisë. VEM Radio ri transmetime në Artsakh dhe Vanadzor zonën përmes partnerëve lokalë dhe nëpërmjet internetit në mbarë botën.
VEM Radio adresa e internetit zyrtare është www.vem.am

VEM Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Armenia : VEM Radio ]