top logo
Hit FM – tani vetëm këngët më të rëndësishme! Në gjurmët e 107.4 me këngët e ekipeve të shquar vendas dhe të huaj, të tilla si Time Machine, DD, Kinematografisë, CHAIF, Zemfira, Agatha Christie, Yoka, Mummy Troll, Alice, The Beatles, Dire Straits, Mbretëreshë, Mode Depeche, Chris Rea, Billy Idol dhe të tjerët. Këngët këto grupe përbëjnë fondin e artë të kulturës moderne muzikore, ata zakonisht bien në koleksionet e Greatest Hits. Mbledhja Hit FM mbledhur këngë popullore nga vite të ndryshme: shumica e tyre – hitet e brendshme, pastruar mendjen dhe zemra e Rusisë njerëzore plotësojnë gjurmët e tyre të shquar të huaj që janë të pajtueshme me muzikë ruse. Gjithë vëmendja në ajër Hit FM zotëruar muzikë , kështu që në hartimin e stacionit përdorur citate audio nga këngët, historia e hitet më të famshme. Një vend të veçantë në hartimin e stacioneve të radios zënë deklaratat muzikantë për muzikë dhe për vlerat e tyre të jetës. Hit FM 107.4 Adresa zyrtare e internetit është www.hitfm.ru/msk
Hit FM 107.4
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Armenia : Hit FM 107.4 ]