Super 107.5 transmeton një gamë të larmishme të programeve të prodhuara në vend dhe në shkallë kombëtare, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Super 107.5 broadcasters believe in providing Talk, Music variety, so listeners can enjoy a vast catalogue of Spanish Talk, Spanjisht Muzikë.

Super 107.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Super 107.5 ]