Kanal 10 integrates with Radio Universidad [AM 580] dhe 102.3 FM Our Radio and Television Services of the National University of Cordoba, the main public media group in the interior of Argentina, with a hearing distributed in six provinces.

Radio Universidad 580
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Radio Universidad 580 ]