Radio San Vicente 93.5 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. Ata janë duke luajtur Spanjisht Muzikë, Më 40 / Pop Muzikë. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio San Vicente broadcasts to the greater San Carlos Centro, Argentina area and beyond.

Radio San Vicente 93.5 Adresa zyrtare e internetit është www.radiosanvicente.com.ar

Radio San Vicente 93.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Radio San Vicente 93.5 ]