Radio Master Lujan broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Radio Master Lujan broadcasters believe in providing music, so listeners can enjoy a vast catalogue of known and unknown Folk , Spanjisht Muzikë , Aktualitet.

Radio Master Lujan
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Radio Master Lujan ]