Radio De La Ciudad shows its projects design its playlists for a socially and socially assorted gathering of people. Pavarësisht emision televiziv të një qese të përziera e të dhënave dhe projekteve stimulimi, Radio De La Ciudad shows various nearby preparations. Their preparations and data based projects contains, për shembull, current issues, i kuzhinës, social, Stimulimi dhe lojëra fusha. They are acting as an extension in the middle of audience members and music.

Radio De La Ciudad official website address is www.radiodelaciudad.gov.ar

Radio qytetit
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Radio qytetit ]