Guapa 97.7 is a hit live online broadcasting music channel based on Cordoba, Argentina. Guapa 97.7 plays different range of music genres like Top 40/Pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online

Guapa 97.7
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Guapa 97.7 ]