FM PASION 102.7 është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. FM PASION 102.7 janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, connecting those who already have a strong connection with Buenos Aires , Argentina.

FM PASION 102.7 Adresa zyrtare e internetit është pasiondesabado.net

FM PASION 102.7
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : FM PASION 102.7 ]