Estacion del Sol Fiesta broadcasts both Mendoza, Argentina and international music that varies too from genre to genre. Edhe pse zhanër i tyre kryesor i zgjedhjes është Pop dhe Rock, por ata nuk kanë asnjë problem duke luajtur këngë nga zhanret si hip hop, urban, r n b etj. Estacion del Sol Fiesta main vision is to play what their listeners will listen or if saying the other way what their listeners would like to listen.

Estacion del Sol Fiesta official website address is estaciondelsol.elsol.com.ar

Estacion del Sol Fiesta
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Estacion del Sol Fiesta ]