DEL SOL PLAY is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. DEL SOL PLAY are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Mendoza, Argentina.

DEL SOL PLAY official website address is estaciondelsol.elsol.com.ar

DEL SOL PLAY
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : DEL SOL PLAY ]