Cristal FM is a hit live online broadcasting music channel based in Argentina. Cristal FM plays different range of music genres like pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online. This channel success was driven largely by the strength of its running programs with pop. Cristal FM is also available across Argentina.
Cristal FM official website address is www.cristalfm.com.ar
Cristal FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Cristal FM ]