Radio Oum el bouaghi transmetimet dy Algjeri dhe muzikë ndërkombëtar që ndryshon shumë nga zhanër në zhanër. Vizioni kryesor Radio Oum el bouaghi është që të luajë atë që dëgjuesit e tyre do të dëgjojnë ose në qoftë se duke thënë se mënyra të tjera atë që dëgjuesit e tyre do të donte për të dëgjuar. Si Algjeria ka një traditë e bukur të muzikës dhe kulturës Radio Oum el bouaghi shumicën e kohës përpiqet për të luajtur këngë dhe të koordinojë programet thats të gonna të përfaqësojnë traditën e vet të muzikës dhe kulturës.

Radio Oum el bouaghi adresa zyrtare e internetit është www.radio-oumelbouaghi.dz

Radio Oum el bouaghi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Algeria : Radio Oum el bouaghi ]