Radio Sprint transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Sprint transmeton prodhime të ndryshme lokale.

Radio Sprint adresa faqen zyrtare është www.radiosprint.al

Radio Sprint
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Sprint ]