Radio Shipkovica është një radio live online shqiptar në Shqipëri. Radio Shipkovica transmetim 24 orë program të jetojnë në internet. Radio Shipkovica jemi të përkushtuar për të promovuar kulturën shqiptare, Muzikë, Lajm, dhe shumë më tepër me stacionin e tyre.

Radio Shipkovica adresa faqen zyrtare është www.shipkovica.ch

Radio Shipkovica
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Shipkovica ]