Radio Projekt 21 është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Projekt 21 janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Shqipërinë. Radio Projekt 21 Adresa e internetit është www.radioprojekt.dk
Radio Projekt 21
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Projekt 21 ]