Radio Pendimi është Shqiptar Arab radiostacioni më i mirë dhe më i madh në internet. Radio Pendimi jetojnë hedh gjerë 24hours nga Arabia Saudite dhe Shqipërisë. Online Radio Pendimi transmetuar 24hours Al-Kuran, Leksion islamic, Këngë islamic etj. Radio-Pendimi.com themeluar në 31 Gusht, 2006-të.
Radio Pendimi adresa web site zyrtar është www.radio-pendimi.com

Radio Pendimi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Pendimi ]