Nëse ju mendoni të jetë një tifoz i muzikës shqiptare dhe dua e mbledhjes së tyre të madh të muzikës klasike se Radio Koha është radio e përkryer për ju. Muzika klasike e Shqipërisë ka marrë pasion dhe klasën e tyre Radio Koha mundohet nivelin e tyre më të mirë për të siguruar që ata të sjell llojin më të mirë të muzikës klasike.
Radio Koha adresa faqen zyrtare është www.radiokoha.com

Radio Koha
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Koha ]