Radio Drenasi një nuk është për komunitetin e fitimit online dhe FM stacionin Raido në Shqipëri. Si Radio Drenasi vetmja radio stacion të rinjve në internet. Radio Drenasi siguron një përzierje e muzikës, argëtim, Përmbajtja lokal gazetaresk dhe informacionit për të rritur peisazhin kulturor Hobart-së.
Radio Drenasi adresa faqen zyrtare është www.radiodrenasi.com
Radio Drenasi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Radio Drenasi ]