Club FM Partia është një parti e bazuar radio stacion me popullore Club FM Shqipëri. Club FM Partia luan këngë që i përshtatet mjedisin partisë dhe është i njohur për atë lloj qëllimi. Ata zgjodhën këngët e tyre me kujdes të cilat janë nga zhanret si pop, shkëmb, valle dhe të gjitha të tjera ato lloj e zhanret e muzikës që janë bërë për vallëzim dhe trishtues në këtë mënyrë për të bërë një parti.
Club FM Partia adresa faqen zyrtare është www.clubfm.net

Club FM Partia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Albania : Club FM Partia ]