Bob FM 92.1 luan një shumëllojshmëri të gjerë të muzikës njohur, përqendrua në Classic Rock, Hitet klasike nga 70 dhe 80, si dhe disa këngë nga 90 dhe sot. Kjo është arsyeja pse BOB FM luan 70 ... 80 ... dhe Çfarëdo. 921bob.fm E themeluar në dhjetor 22, 2010.
Bob FM 92.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Alaska : Bob FM 92.1 ]