WQKS-FM, i njohur gjithashtu si Q 96.1, është një Oldies formatuar stacioni radio që i shërben Metropolitan Area Montgomery, transmetimit mbi brezin FM në një frekuencë të 96.1 MHz dhe licencuar në Montgomery, Alabama.
WQKS 96.1 FM adresa website zyrtar është q961fm.com
WQKS 96.1 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Alabama : WQKS 96.1 FM ]