top logo

Rnstp is a live online radio in Sao Tome and Principe. transmetim 24 orë program të jetojnë në internet. Rnstp are committed to promote Sao Tome and Principe Culture, Muzikë, Lajm, dhe shumë më tepër me stacionin e tyre.

Rnstp website address is rnstp.st

Rnstp
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Africa : Rnstp ]