RDP Afrika transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve. RDP Afrika transmetimit Talk, Kulturë, Sportiv, Afrikan, Ndërkombëtar.

RDP Afrika adresa faqen zyrtare është www.rtp.pt

RDP Afrika
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Africa : RDP Afrika ]